Skip to content

Zoznámte sa s Indíciou

Milí učitelia, vitajte na stránkach neziskovej organizácie Indícia, s ktorou sa od teraz budete stretávať. Indícia vznikla v júli 2011, aby od neziskovej organizácie P-MAT prebrala všetky aktivity určené vám, teda učiteľom a manažérom škôl. Našim cieľom je pokračovať v tradícii P-MATu a naďalej vytvárať príležitosti na vzájomnú komunikáciu s cieľom diskutovať, zdieľať skúsenosti, navzájom sa povzbudiť, vzdelávať a motivovať. Budeme pre vás pripravovať Konferenciu Učíme pre život, organizovať Letné školy, venovať sa Klubom Moderných učiteľov a prevádzkovať portály modernyucitel.net, ucimeradi.sk a skola21.sk.

 

Na týchto stránkach sa dozviete všetky novinky, nájdete tu informácie o chystaných aktivitách a podujatiach. Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu!

Komentáre

Máš niečo na mysli?

 1. Mariana Pavelkova says: 10. október 2011

  Mailom som dostala oznam o podujatí Roadshow učiteľ a chcela by som sa ho zúčastniť, pretože obsah ma zaujal. Keď som sa chcela prihlásiť v priebehu 3 dní po obdržaní mailu, už ma to ďalej nepustilo,lebo termíny sú už obsadené.
  Moje otázky: Je to podujatie pre veľmi malý počet záujemcov?
  Nie je možné, ak je o to taký záujem, podujatie uskutočniť aj v menších mestách? Napr. v Ružomberku, ktoré je centrom Liptova,blízko je z Oravy, sú tu priestory, napr. Katolícka univerzita, ŠUV atď. Myslím si, že by to učitelia privítali, je nás viac, čo by sme mali záujem.
  Ak má naše školstvo napredovať, tak to robme pre všetkých.V prípade voľných miest v ZA alebo BB by som mala záujem.

  • zuzka says: 11. október 2011

   Dobry den pani Pavelkova,

   je nam luto, ze ste prihlasovanie nestihli. Zial, zaujem bol velky a prihlasilo sa nam az 920 ucastnikov, takze sme uplne naplnili nase kapacity. Zatial sme neplanovali Roadshow robit v inych mestach, ale dakujeme za Vas podnet, budeme o tom uvazovat a buduci rok mozno spravime dvojtyzdnovu Roadshow.

   Dakujem za pochopenie a zelam pekny den.
   Zuzana Tegzova

Trackbacks

Websites mentioned my entry.

There are no trackbacks on this entry

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentára je nutné vyplniť polia.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

 • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
 • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
 • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ