Skip to content

Správa z Roadshow Moderný učiteľ 2012

Je tretí novembrový víkend, pripomíname si výročie Novembrovej revolúcie a tím Indície oddychuje doma, aby nabral síl do druhého týždňa nášho 8. ročníka Roadshow Moderný učiteľ 2012. Máme za sebou niečo cez 1100 kilometrov, niekoľko desiatok hodín programu, stretnutia so skvelými učiteľmi z rôznych kútov našej krajiny. Stretli sme sa so starými známymi ale nadviazali aj nové priateľstvá a tiež sa osobne stretli s tými, ktorých poznáme len s facebooku. Vypočuli sme si aj úžasné prezentácie učiteľov o projektoch, ktoré urobili a majú za sebou. Pred nami je ešte stále približne 600 km a čaká nás ďalších päť dní.

Podľa ohlasov, ktoré dostávame sa zdá, že sa nám podarilo pripraviť pestrý a zaujímavý program, v ktorom si každý niečo nájde. Po roadshow určite pripravíme komplexnejší materiál, pre túto chvíľu by sme vám atmosféru na roadshow radi priblížili videoukážkou, ktorú natočila vranovská televízia v stredu na Základnej škole Juh vo Vranove. Samotná reportáž je výborne urobená a päť minút, ktoré jej venujete, vám veľmi pekne našu roadshow predstaví.

Príspevky učiteľov vo Vranove sa nám natoľko páčili, že sme o tom napísali aj v článku na Rodinka.sk.

Roadshow Moderny ucitel 2012 – reportaz TV Vranov

 

 

Komentáre

Máš niečo na mysli?

  1. Zlatica halajová says: 20. november 2012

    Chcem sa poďakovať za milé slová chvály na našu školu-ZŠ JUH pánom Baranovičovi a Halákovi po tomto super stretnutí. Snažíme sa, aby sme boli školou rodinného typu s rodinnou atmosférou a zároveň, aby sme sa stále vzdelávali. Som rada, že ste sa cítili dobre u nás a želám ešte veľa energie a novátorstiev v našej učiteľskej práci. Dver našej školy sú pre takéto akcie otvorené.

Trackbacks

Websites mentioned my entry.

There are no trackbacks on this entry

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentára je nutné vyplniť polia.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ