Skip to content

Sloboda učiteľa – využitie v prospech žiaka

Obľúbená konferencia Učíme pre život sa bude konať 15. – 17. marca 2013 v Poprade a všetkých Vás srdečne pozývame. Jej nosnou témou bude Sloboda učiteľa – využitie v prospech žiaka

Každý učiteľ môže byť plachý, pokorný, reaktívny, ale rovnako môže byť aj zanietený, tvorivý a sebaistý. V oboch prípadoch sa jeho osobnosť prenáša do atmosféry v triede a odzrkadľuje vo výchove žiakov. Preto je nesmierne dôležité, aby každý učiteľ mal možnosť slobodne sa rozhodnúť, k čomu chce viesť svojich žiakov a aký vlastne chce byť on sám.

Našou snahou bude inšpirovať učiteľov k voľbe cieľov motivovať ich ku slobodnému rozhodovaniu. Zároveň sme sa v programe rozhodli dať viac priestoru samotným účastníkom konferencie. V rámci viacerých tematických blokov budú mať možnosť jednak diskutovať s prednášateľom, ale aj venovať sa v skupinách zadaným témam, či organizovane si porovnávať názory a vymieňať skúsenosti.

Informácie o programe budeme priebežne dopĺňať na stránke venovanej konferencii. Na konferenciu sa oddnes môžete prihlásiť prostredníctvom on-line formulára.

Komentáre

Máš niečo na mysli?

Bez komentárov.

Trackbacks

Websites mentioned my entry.

There are no trackbacks on this entry

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentára je nutné vyplniť polia.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ