Skip to content

Pridajte svoj príbeh a fotku na obálku

Roadshow Moderný učiteľ 2013 navštívi slovenské mestá v termínoch od 11. do 15. novembra, a potom od 25. do 29. novembra 2013.  Prípravy na podujatie sú v plnom prúde, pridali sa aj viacerí z Vás. Zaslali nám svoj skutočný príbeh a fotku na obálku informačnej brožúry.

Ďakujeme všetkým, čo nám pomáhajú nájsť najlepšiu fotografiu na obálku. Na Roadshow Moderný učiteľ dostávajú všetci účastníci pri registrácii balíček s materiálmi, a v rámci neho aj brožúru s informáciami o programe podujatia a novinkách. Tento rok zaradíme do noviniek aj Vaše príspevky. Plánujeme v brožúre vytvoriť sekciu “Skutočné príbehy“, kde uverejníme vybrané príbehy doplnené fotografiou. Jedna z fotografií sa dostane aj na obálku brožúry, ktorú si domov odnesie vyše 1000 učiteľov po celom Slovensku.

Príbehy a fotografie sme zbierali prostredníctvom formulára do 15. októbra 2013. Momentálne ich triedime a čoskoro sa ich odosielateľom ozveme. Časť príbehov vyberieme a zverejníme v tlačenej brožúre, jednu fotografiu zároveň umiestníme na obálku. Ostatné príbehy, keďže vieme, že všetky budú úžasné, zverejníme na našej webovej stránke ako inšpiráciu pre ostatných učiteľov.

Ako by mohol skutočný príbeh vyzerať? Napr. takto (Vaše skutočné príbehy zo školského prostredia budú určite omnoho lepšie!!)

Viac informácií, ako sa zapojiť, nájdete tu.

Komentáre

Máš niečo na mysli?

Bez komentárov.

Trackbacks

Websites mentioned my entry.

There are no trackbacks on this entry

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentára je nutné vyplniť polia.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • Pozvánka na Konferenciu Hejného metódy v Bratislave 2018
  • UČÍME PRE ŽIVOT 2016_Silvie PÝCHOVÁ: Města vzdělávání- jiný typ investice
  • UČÍME PRE ŽIVOT 2016_Beata TÓTHOVÁ

Archív správ