Skip to content

Už aj v slovenčine

S radosťou oznamujeme, že prvá učebnica k Hejného matematike v slovenčine je už na svete. Podarilo sa nám vydať 1. diel prváckej učebnice v slovenskom jazyku. Zároveň už pracujeme na tom, aby aj druhý diel mohol ísť čoskoro do tlače.

Keďže slovenské verzie učebníc budeme mať na sklade, vieme objednávky vybaviť obratom. České knižky a pomôcky od nakladateľstva Fraus budeme naďalej dovážať z Čiech, pričom najbližší termín objednávok je do 2.12.2014.

V týchto dňoch zároveň prebieha postupne v 10 mestách Roadshow Moderný učiteľ, v rámci tohto podujatia odznie aj vystúpenie Petra Haláka a Márie Grafovej o tom, že Hejného  matematika nie je len pre prvákov, ale že sa prostredníctvom gradovaných úloh žiaci dostávajú aj k zložitejšej matematike. Tu nájdete k príspevku anotáciu a neskôr budú vystúpenia dostupné na www.ucimeprezivot.sk.

Ešte by sme Vám radi dali do pozornosti najbližšie začiatočnícke školenie k Hejného matematike. Bude sa konať v Liptovskej Teplej 21.-23. novembra 2014. Máme tam ešte zopár voľných miest, preto ak by ste mali záujem alebo chceli školenie odporučiť kolegom, tu nájdete viac informácii a prihlasovanie. Prihlasovanie bude otvorené do 15.11.2014.

Komentáre

Máš niečo na mysli?

Bez komentárov.

Trackbacks

Websites mentioned my entry.

There are no trackbacks on this entry

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentára je nutné vyplniť polia.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ