Skip to content

Presun školení na UčmeRadi.sk

V najbližších týždňoch-mesiacoch pripravujeme presun prihlasovacích formulárov na školenia k Hejného matematike a písmu Comenia Script na portál UčmeRadi.sk. Prevádzkovateľom tohto portálu je tiež Indícia, n. o.

Vzhľadom na to, že sa rozsah využívania uvedených inovatívnych metód postupne zväčšuje, rozhodli sme sa časť našich aktivít presunúť na nový portál, kde budú usporiadané prehľadnejšie. Na UčmeRadi.sk nájdete informácie o školeniach a materiáloch pre Hejného matematiku a písmo Comenia Script. Časom budú pribúdať aj správy o týchto metódach z médií a rôzne aktuality blogovou formou. Na webe www.indicia.sk ostávajú naďalej naše aktivity, ako napr. konferencia Učíme pre život alebo Roadshow Moderný učiteľ.

Veríme, že do konca školského roku 2015/2016 budú weby kompletne oddelené a nemali by sa na nich informácie objavovať duplicitne. V tomto prechodnom období by sme Vás chceli požiadať o zhovievavosť, ak ešte nejaký formulár ostane na pôvodnom mieste. Ale hlavne Vás prosíme o pomoc v prípade, ak sa Vám zdalo, že pri prihlasovaní niečo nefungovalo v poriadku. Budeme radi, ak sa nám ozvete na indicia@indicia.sk, aby sme spoločnými silami čo najskôr vychytali všetky muchy. Ďakujeme.

Komentáre

Máš niečo na mysli?

Bez komentárov.

Trackbacks

Websites mentioned my entry.

There are no trackbacks on this entry

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentára je nutné vyplniť polia.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • Pozvánka na Konferenciu Hejného metódy v Bratislave 2018
  • UČÍME PRE ŽIVOT 2016_Silvie PÝCHOVÁ: Města vzdělávání- jiný typ investice
  • UČÍME PRE ŽIVOT 2016_Beata TÓTHOVÁ

Archív správ