Skip to content

Roadshow zdarma pre učiteľov a študentov

Roadshow Moderný učiteľ 2016 je tu znovu pre všetkých. Ozývajú sa nám učitelia, že by na Roadshow veľmi radi šli, no 18 € je pre nich veľa alebo o výhodnosti takejto investície nevedia vopred presvedčiť vedenie školy. Preto sme sa rozhodli vyjsť im v ústrety a urobiť kompromis medzi možným a želaným.

Chceme tak umožniť účasť všetkým učiteľom, bez ohľadu na situáciu v ich škole. Veríme, že ponúkaný program je dostatočne zaujímavý a kvalitný a chceme ho predstaviť čo najširšiemu publiku. Ak ste učitelia alebo študenti, Roadshow sa môžete zúčastniť zdarma. Na podujatí dostanete okrem kvalitného programu plného noviniek a inšpirácií aj kávu a obed.

Účasť na Roadshow ponúkame pre učiteľov a študentov zdarma, resp. s dobrovoľným vstupným, a to napriek tomu, že organizácia podujatia si vyžaduje nemalé náklady. Indícia ako neziskovka dokáže pokryť časť z nich, časť získame z podpory od partnerov, no stále ostáva suma, na ktorú musíme nájsť zdroje. Ak sa Vám Roadshow bude páčiť a máte možnosť a chuť podujatie podporiť, uvítame Váš príspevok v ľubovoľnej výške.

Poplatky: 

 • učitelia, asistenti učiteľa a riaditelia škôl, rovnako aj študenti VŠ majú účasť ZDARMA
 • poplatok pre účastníkov z komerčnej, štátnej a mimovládnej sféry je 18 € 
 • všetkým účastníkom ponúkame kvalitný program, minerálku/kávu/čaj a obed

Ako to bude fungovať?

 • Účasť na Roadshow je ZDARMA pre učiteľov, asistentov učiteľov, riaditeľov škôl, a tiež aj študentov VŠ.
 • Ak sa Vám podujatie bude páčiť a myslíte si, že je dôležité, aby takéto podujatia naďalej fungovali, môžete, ale nemusíte, Roadshow dobrovoľne podporiť. Výšku príspevku necháme na Vás.

Ako môžete dobrovoľne prispieť?

 • Na mieste nákupom samolepky za ľubovoľnú cenu.
 • Online cez darcovský portál ludialudom.sk
 • Ako súkromná osoba – prevodom ľubovoľnej sumy na bankový účet Indície (SK29 1100 0000 0029 2085 9132) s uvedením “dar” v poznámke.
 • Ako škola – vyplnením tlačiva “Objednávka vzdelávacieho podujatia s názvom Roadshow Moderný učiteľ”, na základe ktorého Vám bude vystavená faktúra na Vami určenú sumu (“Objednávky” budú dostupné na mieste konania alebo si ich môžete stiahnuť z webu)

Za týchto podmienok nič neriskujete, no môžete veľa získať. Neváhajte preto a prihláste sa čo najskôr. Počet miest je obmedzený. Prihlasovanie bude otvorené do 5.10.2016.

Na záver sa chceme ospravedlniť, že túto možnosť ponúkame až takto neskoro. Avšak situácia sa zmenila len nedávno. Našli sme sponzora, ktorý je ochotný prispieť na časť nákladov na Roadshow, aby tým umožnil účasť aj učiteľom, ktorí by inak šancu na účasť nemali. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na stretnutie na Roadshow!!

Komentáre

Máš niečo na mysli?

 1. Daniela Stroncerova says: 25. september 2016

  Mila Indicia, sprava ma prekvapila a milo potesila. Svoj povodny poplatok som este nezaplatila, ale priamo na mieste velmi rada podporim cinnost Indicie zo svojho ucitelskeho vrecka, lebo tato sluzba pre ucitelsky stav na Slovensku je velmi potrebna. Tesim sa na stretnutie v Kosiciach. Pravidelna ucastnicka Roadshow

Trackbacks

Websites mentioned my entry.

There are no trackbacks on this entry

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentára je nutné vyplniť polia.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

 • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
 • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
 • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ