Skip to content

Termín konferencie Učíme pre život 2018

Zážitky z tohoročnej konferencie Učíme pre život 2017 máme ešte čerstvo v pamäti. V týchto dňoch nám zároveň účastníci prostredníctvom dotazníka píšu, čo sa im páčilo veľmi a čo menej. Všetkým za ich pomoc ďakujeme, pretože len spoločnými silami sa môžeme ďalej zlepšovať.

O konferenciu bol tento rok veľký záujem. Prihlasovanie sa naplnilo rýchlejšie, ako sme vôbec dúfali, čomu sme veľmi radi. Zároveň nás mrzí, že mnohých záujemcov sme pre naplnenú kapacitu nedokázali prijať.

Termín konferencie Učíme pre život 2018 je určený na 23.-25. marca 2018. Miestom konania bude znovu Poprad. Prihlasovanie plánujeme spustiť v polovici januára 2018. Ak máte o účasť vážny záujem, odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. Kapacita bude znovu obmedzená a dodatočné prihlásenia, žiaľ, nevieme akceptovať.

Termín konferencie Učíme pre život 2018

Zážitky z tohoročnej konferencie Učíme pre život 2017 máme ešte čerstvo v pamäti. V týchto dňoch nám zároveň účastníci prostredníctvom dotazníka píšu, čo sa im páčilo veľmi a čo menej. Všetkým za ich pomoc ďakujeme, pretože len spoločnými silami sa môžeme ďalej zlepšovať.O konferenciu bol tento rok veľký záujem. Prihlasovanie sa naplnilo rýchlejšie, ako sme vôbec dúfali, čomu sme veľmi radi. Zároveň nás mrzí, že mnohých záujemcov sme pre naplnenú kapacitu nedokázali prijať.Termín konferencie Učíme pre život 2018 je určený na 23.-25. marca 2018. Miestom konania bude znovu Poprad. Prihlasovanie plánujeme spustiť v polovici januára 2018. Ak máte o účasť vážny záujem, odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. Kapacita bude znovu obmedzená a dodatočné prihlásenia, žiaľ, nevieme akceptovať.

Komentáre

Máš niečo na mysli?

Bez komentárov.

Trackbacks

Websites mentioned my entry.

There are no trackbacks on this entry

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentára je nutné vyplniť polia.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ