Skip to content

Máte už Konferenciu v kalendári?

Konferencia Učíme pre život 2018 sa bude konať 23. – 25. marca 2018 v Poprade. Ak termín ešte nemáte poznačený v kalendári, je najvyšší čas tak urobiť. Hlavnou témou konferencie bude “OTVÁRAME!”

Hoci vzdelávanie sa postupne mení a škola už nie je jediným miestom, kde ho môžeme získať, školské vzdelávanie stále zohráva kľúčovú úlohu. Medzi rodičmi a vo verejnosti často počúvame kritiku, že školy si pestujú a chránia svoj vlastný svet, oddelený od reality za plotom školského areálu. Konferencia Učíme pre život je určená predovšetkým tým, ktorí hľadajú cesty von z tohto chráneného šera či príšeria. A tento rok to chceme zdôrazniť naplno – aby bolo každému jasné, že v marci v Poprade sa nikto pred nikým a pred ničím neuzatvára. Naopak, otvárame!

Programové línie budú v roku 2018 vyzerať takto:

  • Otvárame dvere učiacemu sa Slovensku
  • Otvárame srdcia rôznorodosti
  • Otvárame sa skúsenostiam iných
  • Otvárame okná čerstvému vzduchu
  • Otvárame oči

Na podstránke k programu konferencie sa dočítate viac o jednotlivých témach konferencie.

Termín konferencie Učíme pre život 2018 sa zdá byť ešte ďaleko, ale čas rýchlo letí a my už sme začali s prípravou programu. Skúsenosti z minulých rokov nám hovoria, že o mnohých veľmi kvalitných príspevkoch sa dozvieme neskoro a často je veľmi ťažké ich do programu zaradiť. Niekedy sa to dokonca vôbec nepodarí. Preto sme tento rok vytvorili príležitosť včas prihlásiť na konferenciu vlastný príspevok, prípadne nás upozorniť na zaujímavých rečníkov. Ak vás táto možnosť zaujala, vyplňte formulár – jeho vyplnením nám dáte vedieť, že by ste chceli ponúknuť alebo odporučiť nejaký konkrétny príspevok.

Komentáre

Máš niečo na mysli?

Bez komentárov.

Trackbacks

Websites mentioned my entry.

There are no trackbacks on this entry

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentára je nutné vyplniť polia.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UČÍME PRE ŽIVOT 2016_Silvie PÝCHOVÁ: Města vzdělávání- jiný typ investice
  • UČÍME PRE ŽIVOT 2016_Beata TÓTHOVÁ
  • UČÍME PRE ŽIVOT 2016_ Erich MISTRÍK: Samá fráza

Archív správ