Skip to content

Letné školy

Pre učiteľov každoročne organizujeme letné školy, na ktorých sa stretnú s kolegami, vymenia si skúsenosti a poznatky a načerpajú inšpiráciu a motiváciu na ďalší rok. Okrem prednášok a workshopov tu nájdu rôzne zaujímavé aktivity a tvorivé dielne, v rámci burzy nápadov podľa vyučovacích stupňov získajú nové inšpirácie na projektové vyučovanie.

Aktuálne letné školy

Letná škola Pytagoras 2015

Udialo sa vlani

Letná škola Moderných učiteľov 2014

Česko-slovenská letná škola 2014

Čo sú letné školy

Letná škola Moderných učiteľov

Letná škola Moderných učiteľov je podujatie určené predovšetkým inovatívnym učiteľom, ktorí sa chcú počas leta inšpirovať a načerpať energiu do nového školského roku. Bohatý program si pripravujeme navzájom, no nechýbajú ani odborné prednášky pozvaných hostí a semináre pripravené skúsenými lektormi. Súčasťou programu je burza nápadov učiteľov, tvorivé dielne (workshopy), rozprávania a besedy o zaujímavostiach, celodenný výlet, športové, umelecké a spoločenské aktivity, súťaže.

Letná škola Moderných učiteľov 2012

Projekt Letná škola Moderných učiteľov vznikol z iniciatívy Partneri vo vzdelávaní, ktorá je súčasťou celostvetového projektu spoločnosti Microsoft Partners in Learning.

Česko-Slovenská letná škola Moderných učiteľov

V roku 2011 sme po prvýkrát pripravil letnú školu, na ktorej sa mohli stretnúť kolegovia z Čiech a Slovenska a porovnať svoje skúsenosti so vzdelávaním a zavádzaním inovatívnych prístupov na školy v oboch krajinách.

Česko-Slovenská letná škola Moderných učiteľov vznikla z iniciatívy Partneri vo vzdelávaní, ktorá je súčasťou celostvetového projektu spoločnosti Microsoft Partners in Learning.

Letná škola Pytagoras

Letná škola PYTAGORAS je určená predovšetkým učiteľom matematiky, fyziky a ľuďom, ktorí organizujú aktivity pre deti a mládež. Akcie sa zúčastňujú aj rodiny s deťmi. Pre deti aj dospelých si navzájom pripravujeme bohatý program. V programe nechýbajú odborné prednášky, burza nápadov pre učiteľov, tvorivé dielne (workshopy) z matematiky, fyziky, didaktiky matematiky a fyziky, rozprávania a besedy o zaujímavostiach aj z iných vedných disciplín, rozprávania o rôznych zaujímavých krajinách, celodenný výlet, športové, umelecké a spoločenské aktivity, súťaže.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ