Skip to content

Prihláste sa na Česko-slovenskú letnú školu 2012

Česko-slovenská letná škola 2012 bude v termíne 12. – 18. augusta v Žítkovej v Čechách. Viac informácií o nej nájdete tu.

Počet prihlásených účastníkov sa už naplnil.  Ľutujeme, ale z kapacitných dôvodov už nie je možné sa na túto letnú školu prihlásiť.

Radi Vás však uvidíme na Letnej škole Moderných učiteľov vo Vyšnej Boci, ktorá sa koná o týždeň neskôr.  Viac informácií a možnosť prihlásiť sa nájdete tu.

 

Cena: 145,- euro
Cena zahŕňa ubytovanie, plnú penziu a kompletný program na 6 dní.

Platba zálohy:
Pre záväzné prihlásenie na česko-slovenskú letnú školu stačí uhradiť zálohu vo výške 30 euro do 7 dní od prihlásenia a zvyšok sumy zaplatiť do 15. júla.

Prihlasovanie príspevkov do programu:
Do programu môžete prihlásiť 2 typy príspevkov. Jeden typ sú workshopy a druhý tip sú príspevky do burzy nápadov. Z oboch typov príspevkov môžete prihlásiť maximálne jeden kus. Workshopy môžu mať 45 alebo 90 minút a účastníci by mali byť do workshopov aktívne zapojení. Príspevok v burze nápadov má spravidla 10 – 15 minút. V prihlasovacom formulári je potrebné vyplniť už aj názov a anotáciu k príspevku, preto si pred prihlasovaním premyslite, čím by ste do programu chceli prispieť. Ďakujeme.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ