Skip to content

Prihláste sa na Letnú školu Moderných učiteľov 2012

Letná škola 2012 bude v termíne 19. – 25. augusta 2012 v Hoteli Barbora vo Vyšnej Boci. Viac informácií o nej nájdete tu.

Ceny:
Zľavnená cena: 145,- euro
Cena zahŕňa ubytovanie, plnú penziu a kompletný program na 7 dní. Nárok na zľavnenú cenu majú všetci vedúci a členovia Klubov Moderných učiteľov, učitelia, ktorí sa zapojili do 6. Veľkej súťaže portálu Moderný učiteľ a učitelia, ktorých škola je členom klubu Pallas Athena.

Plná cena: 195,- euro
Cena zahŕňa ubytovanie, plnú penziu a kompletný program na 7 dní.

Ďalšie zľavy:
Jeden učiteľ zo školy, ktorá je členom klubu Pallas Athena, má nárok na zľavu 100 €, ostatní učitelia z tejto školy majú nárok na zľavu 50 €.

Na úhradu poplatku možno využiť aj bonusové konto spoločnosti Sugarbooks, a to v hodnote 100 €.  Táto suma bude z výšky poplatku odrátaná.

Platba zálohy:
Pre záväzné prihlásenie na Letnú školu stačí uhradiť zálohu vo výške 30 euro do 7 dní od prihlásenia a zvyšok sumy zaplatiť do konca júla.

Prihlasovanie príspevkov do programu:
Do programu môžete prihlásiť 2 typy príspevkov. Jeden typ sú workshopy a prednášky a druhý tip sú príspevky do burzy nápadov. Z oboch typov príspevkov môžete prihlásiť maximálne dva kusy. Môžete teda prihlásiť  max. 2 prednášky alebo 2 workshopy alebo 1 prednášku a 1 workshop a zároveň 2 príspevky do burzy. Prednášky môžu mať 45 alebo 60 minút a workshopy 45 alebo 90 minút. Pri workshopoch je podmienkou aktívne zapojenie účastníkov. Príspevok v burze nápadov má spravidla 10 – 15 minút. V prihlasovacom formulári je potrebné vyplniť už aj názov a anotáciu k príspevku, preto si pred prihlasovaním premyslite, čím by ste do programu chceli prispieť. Ďakujeme.

Osobné údaje

Údaj bude použitý len pre potreby rozpisu ubytovania.

Kontaktné údaje

Prosím, pozorne si skontrolujte, či ste zadali platnú a správnu e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak neobdržíte potvrdzujúci e-mail, registráciu nebude možné úspešne dokončiť! Ďakujeme.
Telefónne číslo píšte bez medzinárodnej predvolby +421 (pokiaľ nemáte číslo u iného ako slovenského operátora) a bez medzier.
PSČ zadávajte bez medzery (napr. 84104 nie 841 04).

Strava, ubytovanie, platba

Tu môžete uviesť, s kým chcete bývať na izbe

V prípade, že si nárokujete zľavu 100 € na prvého učiteľa školy, ktorá je členom Pallas Athena, a tiež aj v prípade, že na úhradu poplatku využijete 100 € z bonusového konta spoločnosti Sugarbooks, bude Vás Indícia kontaktovať a konečná suma bude potvrdzovaná individuálne.

Tu uveďte, na akú zľavu a z akého dôvodu máte nárok. Ak máte u spoločnosti Sugarbooks vedené bonusové konto a želáte si z neho uplatniť 100 € v prospech poplatku za letnú školu, uveďte aj túto informáciu.
V prípade, že finálna suma bude potvrdzovaná individuálne a želáte si uhrádzať poplatok prevodom na účet, uhraďte najprv len zálohu vo výške 30 €. Zvyšnú sumu uhradíte po individuálnom potvrdení finálnej sumy osobou z Indície.
Upozornenie: Spôsob platby formou prevodu na účet voľte iba v prípade, že nepotrebujete daňový doklad k tejto platbe.

Prihlásenie príspevkov do programu

Do programu môžete prihlásiť max. 2 prednášky alebo 2 workshopy alebo 1 prednášku a 1 workshop.
Miestnosti sú štandardne vybavené premietacím plátnom, projektorom, ozvučením a notebookom. Ak potrebujete inú techniku, vypíšte ju sem.
Miestnosti sú štandardne vybavené premietacím plátnom, projektorom, ozvučením a notebookom. Ak potrebujete inú techniku, vypíšte ju sem.

Prihlásenie príspevku do burzy nápadov

Prihlásiť môžete maximálne 2 príspevky do burzy
Miestnosti sú štandardne vybavené premietacím plátnom, projektorom, ozvučením a notebookom. Ak potrebujete inú techniku, vypíšte ju sem.
Miestnosti sú štandardne vybavené premietacím plátnom, projektorom, ozvučením a notebookom. Ak potrebujete inú techniku, vypíšte ju sem.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ