Skip to content

Moderný učiteľ v materskej škole

Doteraz boli aktivity pre učiteľov materských škôl súčasťou našich ostatných podujatí. Rozhodli sme sa im však venovať viac priestoru, a tak vznikla myšlienka série podujatí Moderný učiteľ v materskej škole. Chceme, aby tieto podujatia učiteľom materských škôl poskytli priestor na diskusiu, príležitosť získať užitočné informácie a možnosť dozvedieť sa novinky.

UPOZORNENIE – ROADSHOW JE ZRUŠENÁ!
Podujatie Roadshow Moderný učiteľ v materskej škole bolo, žiaľ, zrušené. Tieto aktivity sa snažíme zabezpečovať tak, aby boli pre všetkých účastníkov bezplatné. Na Roadshow sa nám nepodarilo získať dostatok prostriedkov, preto sme sa ju rozhodli v plánovanom termíne nerealizovať. V prípade, že stanovíme nový termín podujatia, budeme vás o ňom informovať.
Za pochopenie ďakujeme.

Roadshow Moderný učiteľ
Po úspešnej konferencii Moderný učiteľ v materskej škole v decembri 2011 pripravila Indícia ďalšiu sériu podujatí pre učiteľov a riaditeľov materských škôl.  V treťom májovom týždni roku 2012 navštívime so zaujímavým programom postupne Košice, Žilinu, Nitru a Bratislavu.
Chcem sa dozvedieť viac o Roadshow

 

Konferencia Moderný učiteľ v materskej škole
Prvým podujatím, ktoré sme pre učiteľov materských škôl pripravili, bola Konferencia Moderný učiteľ v materskej škole, ktorá sa konala 8. decembra 2011 v Bratislave. Jej cieľom bolo otvoriť témy týkajúce sa fungovania materských škôl, ich financovania a budovania vzťahov s komunitou. Viac o Konferencii…

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ