Skip to content

Program konferencie

Pomaličky sa začína črtať program konferencie Učíme pre život 2015. Vo formáte pdf si môžete stiahnuť POZVÁNKU na toto podujatie.

UŽ JE TO TU!!! PROGRAM V KOCKE  pozrite si , stiahnite si, vyberte si, zostavte si vlastný program :)
Registrácia a ubytovanie bude prebiehať v piatok 20. marca 2015 od 9:00 do 10:45hod.
PROGRAM ZAČÍNA o 10:45 v piatok 20. marca a končí o 12:30 v nedeľu 22. marca .
Nenechajte si ujsť nedeľný obed o 12:30. 

  • Hneď na úvod máme pre vás milé prekvapenie, úvodným rečníkom na konferencii bude prof. Milan Hejný, ktorý tentokrát nebude hovoriť o vyučovaní matematiky, ale naladí nás na hlavnú tému konferencie Nedajme sa premôcť!

Zuzana Berová, Peter Bero

  • Záverečné slovo dostanú manželia Peter a Zuzana Berovci, ktorí hlavnú tému naopak uzatvoria a nasmerujú nás, ako s ňou pracovať ďalej, keď odídeme do svojich škôl.
Ale nielen úvod a záver budú stáť za to.
  • Páni Daniel Bútora a Andrej Jelínek predstavia program podpory učiteľov s lákavým názvom Posilnení učitelia a prinesú aj skúsenosti zo škôl C.S. Lewisa, kde program pilotujú.
  • Tím Dobrej školy si aj tento rok pre nás pripravil atraktívnu Dobrú školu LIVE.
  • Budete sa môcť pozrieť aj na dva študentské filmy – jeden hraný celovečerný a jeden dokumentárny. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť stretnúť aj ich tvorcov.
Pozrite si ukážku jedného z nich.

  • Veríme, že v spolupráci s protagonistami kampane Chceme vedieť viac (o budúcnosti vzdelávania na Slovensku) budeme môcť ponúknuť prednášky a diskusie vedúce k hlbšiemu zamysleniu sa nad základnými otázkami vzdelávania v meniacej sa spoločnosti. Jednu z nich uvedie vždy inšpiratívny pán Vladimír Burjan. 

Vladimír Burjan

Priebežne vás budeme informovať o ďalších zaujímavých témach a rečníkoch, s ktorými sa budete môcť na konferencii stretnúť.

PRIHLASOVANIE je už ukončené.

PS: Ak ste ešte neboli na našom podujatí, dostaňte sa do obrazu a pozrite si záznam z konferencie Učíme pre život 2014 Fotogaléria z vlaňajšej konferencie vás presvedčí o srdečnej a zároveň pracovnej atmosfére podujatia. Vážime si vaše názory, tie ktoré nás hrejú pri srdiečku, lebo prejavujú vašu spokojnosť, ale vzácne sú pre nás aj tie kritické, ktoré nás posúvajú ďalej. Minuloročnú spätnú väzbu sme si veľmi pozorne prečítali a našou snahou bude vylepšiť všetko, čo bude v našich silách a možnostiach.

Generálnym partnerom podujatia je:

Podujatie ako partneri podporili:

       

logo STIEFEL Interactive   

   

Mediálnymi partnermi podujatia sú:

       

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ