Skip to content

Konferencia Učíme pre život 2013

V roku 2013 sa konferencia Učíme pre život konala 15. – 17. marca v hoteli Satel v Poprade. Fotogalériu z podujatia nájdete tu. Vaše hodnotenie konferencie prostredníctvom dotazníkov spätnej väzby prinieslo takýto prehľad. Všetkým, čo dotazníky vyplnili, aj touto formou ďakujeme.

Tematické zameranie programu:

Témou konferencie bola „Sloboda učiteľa – využitie v prospech žiaka“. Každý učiteľ môže byť plachý, pokorný, reaktívny, ale rovnako môže byť aj zanietený, tvorivý a sebaistý. V oboch prípadoch sa jeho osobnosť prenáša do atmosféry v triede a odzrkadľuje vo výchove žiakov. Preto je nesmierne dôležité, aby každý učiteľ mal možnosť slobodne sa rozhodnúť, k čomu chce viesť svojich žiakov a aký vlastne chce byť on sám.
Našou snahou bolo inšpirovať Vás k voľbe cieľovmotivovať ku slobodnému rozhodovaniu. S týmto zámerom sme zostavili trojdňový súbor prednášok a workshopov. Zároveň sme sa v programe rozhodli dať viac priestoru práve Vám – účastníkom konferencie. V rámci viacerých tematických blokov ste mali možnosť jednak diskutovať s prednášateľom, ale aj venovať sa v skupinách zadaným témam, či organizovane si porovnávať názory a vymieňať skúsenosti. Samozrejmosťou boli i obľúbené príspevky učiteľov z praxe a burzy nápadov podľa vzdelávacích oblastí.

Podrobný PROGRAM konferencie je možné stiahnuť si vo formáte pdf.
Prezentácie a videozáznamy z predošlých ročníkov nájdete na portáli ucimeprezivot.sk

Dokumenty na stiahnutie:
Tu si môžete stiahnuť šablónu na vytvorenie prezentácie, a to buď vo formáte .pptx alebo .ppt. Jej použitie, samozrejme, nebolo podmienkou, je to len pomôcka pre prípad, že by sa Vám nechcelo vytvárať si vlastnú.

pre Office 2007 a 2010        pre Office 97 a 2003

Miesto konania:
Hotel Satel sa nachádza v blízkosti železničnej aj autobusovej stanice, čiže bez problémov môžete využiť aj tento typ dopravy do Popradu. Zo stanice ste v hoteli peši do 5 minút.

Ubytovanie bolo zabezpečené v 2- a 3-lôžkových izbách. V hoteli možno využiť napr. športovú halu alebo masáže. Ak by ste mali chuť na prechádzku s výhľadom na Tatry, stačí vyjsť von. Z hotela je to do centra Popradu asi 5-10 minút chôdze. Okrem toho sa v blízkom okolí nachádzajú viaceré možnosti lyžovania, veď kopce sú len na skok, ale napr. aj Aquapark.

Mapka okolia:
  

Generálnym partnerom podujatia je:
podujatie podporila
podujatie podporila
Podujatie ako partneri podporili:
         logo STIEFEL Interactive    
      

Mediálnymi partnermi podujatia sú:
      

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ