Skip to content

Hejného matematika – prihlasovanie

Na tejto stránke sa môžete záväzne prihlásiť na školenie zamerané na osvojenie si metodiky výučby matematiky podľa Hejného, konkrétne na Základný kurz Hejného vyučovacej metódy. Kurz sa bude konať 28.-29. augusta 2014 v Bratislave. Viac o obsahu a podmienkach účasti sa dočítate tu.

Osobné údaje

Údaj bude použitý pri vydaní osvedčenia o absolvovaní školenia, a prípadne pre potreby rozpisu ubytovania.

Kontaktné údaje

Prosím, pozorne si skontrolujte, či ste zadali platnú a správnu e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak neobdržíte potvrdzujúci e-mail, registráciu nebude možné úspešne dokončiť! Ďakujeme.
Tento údaj je povinný, nakoľko by sme Vás radi kontaktovali v prípade výskytu závažnejších a nepredvídaných zmien. Telefónne číslo nebude poskytované tretím stranám.
Plná cena za školenie je 70 € na osobu. Učitelia zo škôl združených v klube Pallas Athena majú nárok na zľavnenú cenu, a to 60 € na osobu. Cena nezahŕňa stravu ani ubytovanie.

Poplatky a spôsob úhrady

Plná cena za školenie je 70 € na osobu. Učitelia zo škôl združených v klube Pallas Athena majú nárok na zľavnenú cenu, a to 60 € na osobu. Cena nezahŕňa stravu ani ubytovanie.
Úhradu formou bankového prevodu, TatraPay alebo CardPay voľte len v prípade, že nebudete potrebovať faktúru ako daňový doklad. Údaje potrebné na uskutočnenie prevodu dostane e-mailom po odoslaní prihlášky, resp. budete priamo presmerovaní na stránku TatraPay alebo CardPay. V prípade, že ste volili platbu na faktúru, počkajte na jej doručenie (neuhrádzajte poplatok vopred bankovým prevodom).
Sem doplňte fakturačné údaje, prípadne iba IČO, ak bude suma fakturovaná na školu (inštitúciu), ktorú ste zadali vyššie.

Poznámky, požiadavky, komentáre

Požiadavkám sa budeme snažiť vyhovieť, ale musí to byť možné a organizačne zrealizovateľné. Ďakujeme za pochopenie.
Všeobecné obchodné podmienky nájdete na http://www.indicia.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ