Skip to content

Informácie o prihlásenom príspevku – Učíme pre život 2018

Vyplnením tohto formulára nám pomôžete pripraviť kvalitne konferenčné materiály pre účastníkov a pracovné podmienky pre Vás počas Vašej prezentácie či workshopu.

Prosím, pripravte si v textovom editore anotáciu príspevku v dĺžke 350 znakov a predstavenie Vašej osoby či organizácie v dĺžke 200 znakov. Tieto texty potom skopírujete do príslušných políčok formulára. (Políčka sú, žiaľ, trochu nekomfortné – preto je dobré mať text napísaný niekde v pohodlnom prostredí textového editora.)  Texty, ktoré zadáte, budú súčasťou programového bulletinu, na základe ktorého si účastníci volia svoj program – preto anotáciu odporúčame písať pútavo.

Ďakujeme Vám, že obohatíte program konferencie.

Pozorne si skontrolujte zadanú e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný mail potvrdzujúci prihlásenie príspevku.
V prípade, že bude Váš príspevok zaradený do programu, budú tieto informácie o Vás uvedené v tlačenej brožúre. Radi by sme účastníkom konferencie aj touto formou bližšie predstavili účinkujúcich lektorov. Ďakujeme.
Prosím, túto voľbu urobte v súlade s tým, ako ste príspevok prihlásili predbežne, prípadne ako sme sa dohodli.
Štandardná dĺžka príspevku je 45 minút. Ak preferujete 60 alebo 90 minút, označte príslušnú možnosť a my sa pokúsime vyjsť Vám v ústrety. Žiaľ, nevieme Vám to garantovať.
Štandardná dĺžka príspevku je 45 minút. Ak preferujete 90 minút, označte príslušnú možnosť a my sa pokúsime vyjsť Vám v ústrety. Žiaľ, nevieme Vám to garantovať.
Jedna z workshopových miestností je klubovňa - sú tam kreslá, koberec, ale nie je tam tabuľa ani dataprojektor. Ak nutne nepotrebujete dataprojektor a tabuľu a ak Vám neprekážajú kreslá a koberec, označte prosím možnosť áno.
Niektoré workshopové miestnosti neumožňujú hýbanie s lavicami. Ak označíte, že nepotrebujete flexibilne preusporiadať lavice, môže byť Váš workshop umiestnený do takejto miestnosti.
Každá miestnosť je štandardne vybavená počítačom, dataprojektorom a premietacím plátom alebo inou vhodnou premietacou plochou. Ak si želáte akékoľvek iné vybavenie (flipchart, reproduktory alebo čokoľvek iné), uveďte to, prosím, sem.

Upozornenie

Formulár na prihlásenie príspevku neslúži ako prihláška účastníka na konferenciu (ak sa konferencie plánujete zúčastniť aj dlhšie ako len na dobu Vášho vystúpenia, vyplňte aj http://www.indicia.sk/ucime-pre-zivot-2017/prihlasovanie/)

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ