Skip to content

Len informacna

Toto nie je oficiálny formulár. Tu zadané prihlášky nebudú platné.

Osobné a kontaktné údaje:

Pri zadávaní osobných údajov používajte diakritiku a dbajte na správnosť vyplnených údajov.
Meno uvádzajte aj s diakritikou.
Priezvisko uvádzajte aj s diakritikou.
Zadávajte iba rok, nie celý dátum. Údaj je nepovinný, bude použitý len pre účely rozpisu ubytovania.
Uveďte názov školy/organizácie + obec (neuvádzajte celú adresu). Napr. ZŠ J.A. Komenského, Kolárovo alebo Abrakadabra, Košice. (Uvádzajte Vaše pôsobisko bez ohľadu na to, komu bude účastnícky poplatok fakturovaný. Fakturačné údaje zadáte neskôr.)
Dôkladne skontrolujte zadanú e-mailovú adresu. Na ňu Vám zašleme potvrdzujúci e-mail. Ak ho do hodiny nedostanete (a nebude ani v SPAMe), Vaša prihláška zrejme neprešla. V tom prípade skúste vyplniť formulár ešte raz. Prihláška je platná až vtedy, keď Vám do mailu príde potvrdenie o jej prijatí (systém ho zasiela automaticky). Ak takéto potvrdenie nedostanete, alebo sa Vám nedarí vyplniť formulár, kontaktujte nás čo najskôr na konferencia@indicia.sk, aby sme mohli situáciu riešiť.
Číslo použijeme len v prípade, že by zlyhávala elektronická komunikácia alebo v naliehavých situáciách súvisiacich s konferenciou. Čísla nebudú využívané na žiadne iné účely, ani poskytované tretím stranám.
Uveďte typ školy, na ktorej primárne pôsobíte.
Vyberte hlavnú vzdelávaciu oblasť, ktorej sa venujete.

Účastnícke poplatky a spôsob platby:

Účasť na konferencii je spoplatnená základným konferenčným poplatkom. Ak máte záujem aj o stravu, resp. ubytovanie, vyberte si z uvedených možností.
Konferenčný poplatok zahŕňa účasť na odbornom programe konferencie a občerstvenie počas hlavných prestávok. Strava zahŕňa obedy a večere, vrátane slávnostnej večere v sobotu. Ubytovanie zahŕňa ubytovanie na 2 noci v 2- a 3- lôžkových izbách STANDARD a raňajky. Alebo na 2 noci v 2-lôžkových izbách PREMIUM a raňajky. Izby PREMIUM sú po rekonštrukcii (nový nábytok, postele, LED TV a vysokorýchlostný internet). Upozornenie: Izby PREMIUM s 3 lôžkami nie sú v ponuke. Aktuálne sú všetky PREMIUM izby už obsadené. Zvoliť si môžete už len STANDARD. Ak máte záujem o PREMIUM, napíšte nám to do poznámky. Ak sa miesto uvoľní, na PREMIUM izbu Vás zaradíme a rozdiel v cene doplatíte dodatočne.
Zálohu je možné uhradiť len bankovým prevodom (s faktúrou alebo bez faktúry). Zálohu nie je možné uhradiť cez CardPay alebo TatraPay.
Poplatok, resp. zálohu, je potrebné uhradiť do 14 dní od prihlásenia. Všetky poplatky za konferenciu je potrebné uhradiť najneskôr do 28.2.2018. Ak sa z jednej školy prihlási viac účastníkov, môže škola uhradiť všetky zálohové faktúry naraz jedným prevodom (stačí uviesť jeden z pridelených VS, aby sme platbu vedeli identifikovať). Pozorne si preštudujte aj Všeobecné obchodné podmienky, ktoré nájdete na www.indicia.sk/vseobecne-obchodne-podmienky.

Informácie o škole (organizácii) - fakturačné údaje:

Sem uveďte údaje školy alebo organizácie, na ktorú máme vystaviť faktúru. Ak bude poplatok hradený z občianskeho združenia pri škole apod., zadajte sem údaje tohto subjektu tak, ako sa majú objaviť na faktúre. V prípade, že sa na konferenciu prihlasujete súkromne ako fyzická osoba a potrebujete faktúru, uveďte miesto názvu Vaše meno a následne Vaše údaje.
Vyplňte názov školy alebo organizácie tak, ako býva uvádzaný na faktúrach. (V prípade, že sa prihlasujete samostatne ako súkromná osoba, uveďte Vaše meno a priezvisko.)
PSČ zadávajte bez medzery (napr. 84104 nie 841 04).

Požiadavky na stravu a ubytovanie:

Štandardne bude ubytovanie zabezpečené v 2- a 3-lôžkových izbách. Možnosť ubytovania samostatne na izbe je obmedzená kapacitou hotela a počtom prihlásených účastníkov. Ubytovanie samostatne na izbe je spoplatnené navyše sumou 35 € celkovo za dve noci.
Ubytovanie bude zabezpečené v 2- a 3-lôžkových izbách. Sem môžete uviesť, s kým by ste si želali bývať na izbe. Požiadavkám sa budem snažiť v najväčšej možnej miere vyhovieť.

Rôzne:

Na konferencii dostanete brožúrku s programom a informáciami o lektoroch. V nej bude aj sekcia kontaktov, aby ste neskôr v prípade záujmu mohli osloviť iných účastníkov, s ktorými ste nadhodili možnú spoluprácu, alebo ktorých chcete požiadať o radu. Ak budete súhlasiť, v brožúre uvedieme Vaše meno a priezvisko, organizáciu a kontaktný e-mail. Iné osobné údaje zverejnené nebudú.
Sem môžete napísať ďalšie poznámky alebo otázky. Prípadne nám môžete napísať aj priamo na konferencia@indicia.sk

Všeobecné obchodné podmienky účasti na podujatí

Prihlásením sa na konferenciu Učíme pre život a účasťou na nej vyjadrujete súhlas so Všeobecnými obchodnými podmienkami účasti na podujatiach organizovaných Indíciou. Odkaz na VOP môžete nájsť na podstránke venovanej konferencii Učíme pre život alebo ich nájdete priamo na http://www.indicia.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ