Skip to content

Indícia Roadshow 2017 – prihlasovanie

Tohoročná Indícia Roadshow sa bude konať v termíne 16.-24. októbra 2017.  Aj tento rok sme pre Vás pripravili zaujímavý program a predstavíme Vám inšpiratívnych lektorov. Vo formáte pdf si môžete stiahnuť pozvánku.

Účasť na podujatí je bezplatná, no je potrebné sa vopred prihlásiť cez formulár nižšie na tejto stránke. Zaslané prihlášky budeme považovať za záväzné. Ak po prihlásení zistíte, že sa podujatia nebudete môcť zúčastniť, informujte nás o tom čo najskôr mailom na roadshow@indicia.sk.

Prihlasovanie do Košíc a Martina bolo z dôvodu naplnenia kapacity ukončené.

Do niekoľkých minút od zaslania prihlášky dostanete do mailu potvrdenie o prihlásení. Ak Vám potvrdenie neprišlo, a nenašli ste ho ani v spame, prihlásenie zrejme neprebehlo úspešne. Skúste sa prihlásiť znovu, a v prípade pretrvávania problému nám napíšte na roadshow@indicia.sk.

Partnermi Indícia Roadshow 2017 sú:

            

  • Evanjelická spojená škola a Centrum kresťanského vzdelávania Martin

Mediálnym partnerom Indícia Roadshow 2017 je:

Indícia Roadshow 2017 - prihlasovací formulár:

Prihlásiť sa môžete do mesta podľa vlastného výberu. Akonáhle bude kapacita niektorého z miest naplnená, možnosť vybrať si toto mesto bude z formuláru stiahnutá (kapacita je plná v Košiciach a v Martine).

Osobné údaje

Pozorne si skontrolujte, či ste zadali platnú a správnu e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak do niekoľkých minút nedostanete potvrdzujúci e-mail, registrácia zrejme neprebehla úspešne. V takom prípade skúste prihlášku vyplniť znova alebo nám napíšte na roadshow@indicia.sk. Ďakujeme.

Údaje o škole, resp. pracovnom zaradení

Radi by sme vedeli, koho na Roadshow privítame. Tieto informácie nám zároveň pomáhajú tvoriť program pre ďalšie podujatia. Preto Vás prosíme o vyplnenie nasledujúcich údajov. Ďakujeme!!
Vyberte oblasť, ktorej venujete najviac času a energie.
Sem môžete uviesť prípadné dodatočné informácie.

Všeobecné podmienky

Odoslaním prihlasovacieho formuláru vyjadrujete súhlas so Všeobecnými podmienkami účasti na podujatiach Indície. Nájdete ich na www.indicia.sk/vseobecne-obchodne-podmienky

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ