Skip to content

Seminár 18.5.2013

Školy C. S. Lewisa v spolupráci s Klubom škôl Pallas Athena Vám ponúkajú semináre zamerané na výmenu skúsenosti v oblasti spolupráce s rodičmi, rozvoja sociálnych zručností, nového písaného písma, neformálneho vzdelávania na stredoškolskej úrovni a podpory učiteľov. Semináre sú určené najmä vedúcim pracovníkom (zriaďovateľom, manažérom, riaditeľom, zástupcom riaditeľov), ľuďom, ktorí zakladajú alebo sa chystajú na založenie školy, ale aj učiteľom, ktorí už majú podporu “zhora” a ktorí sa snažia o ďalšie zlepšovanie.

Seminár na tému Ako môžeme pomôcť učiteľom (koučing, skupinová podpora) sa bude konať 18.5.2013. Prihlásiť sa môžete do 10.5.2013. Organizátor si vyhradzuje právo seminár neuskutočniť, resp. presunúť na iný termín, v prípade, že sa prihlási menej ako 12 osôb. Ak by ste mali akékoľvek otázky, kontaktujte nás na viera. marikova@indicia.sk.

Prostredníctvom tohto formuláru sa možno prihlásiť na seminár - Ako môžeme pomôcť učiteľom (koučing, skupinová podpora).

Údaje o záujemcovi o účasť

Pozorne skontrolujte zadanú e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak neobdržíte potvrdzujúci e-mail, skontrolujte aj Spam priečinok. Ak potvrdzujúci e-mail nedorazil, registrácia nemusela byť úspešná. V takom prípade sa pokúste registrovať znovu a v prípade pretrvávania problému nás neváhajte kontaktovať na indicia@indicia.sk.

Údaje o škole, na ktorej záujemca o účasť pôsobí

Školy, ktoré sú členom Klubu škôl Pallas Athena, majú nárok na účasť jedného učiteľa na seminári bezplatne. Ak ste týmto učiteľom/učiteľkou vy, zaškrtnite možnosť "Áno". V prípade, že nemáte dostatok informácií, kontaktujte vedenie školy.
Sem uveďte prípadné poznámky a komentáre.
Účasť na seminári je spoplatnená sumou 10€, ktorá zahŕňa náklady na seminár vrátane nápojov.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ