Skip to content

Seminár 8.6.2013

Školy C. S. Lewisa v spolupráci s Klubom škôl Pallas Athena Vám ponúkajú semináre zamerané na výmenu skúsenosti v oblasti spolupráce s rodičmi, rozvoja sociálnych zručností, nového písaného písma, neformálneho vzdelávania na stredoškolskej úrovni a podpory učiteľov. Semináre sú určené najmä vedúcim pracovníkom (zriaďovateľom, manažérom, riaditeľom, zástupcom riaditeľov), ľuďom, ktorí zakladajú alebo sa chystajú na založenie školy, ale aj učiteľom, ktorí už majú podporu “zhora” a ktorí sa snažia o ďalšie zlepšovanie.

Seminár Neformálne vzdelávanie pre gymnázium, rozvoj osobnosti a charakteru v prepojení s etickou výchovou a náboženstvom (lektori Daniel Bútora, Dušan Jaura, Števo Machajdík) bol pôvodne plánovaný na 23.3.2013, avšak bol presunutý na nový termín, a to 8. júna 2013. Účastníci, ktorí už boli prihlásení na pôvodný termín sa nemusia znovu prihlasovať, ich prihlášky evidujeme. Ak sa ale v novom termíne nemôžete zúčastniť, prosím, kontaktujte nás na viera.marikova@indicia.sk.  

Prihlasovanie na tento seminár bude otvorené do 31.5.2013. Organizátor si vyhradzuje právo seminár neuskutočniť, resp. presunúť na iný termín, v prípade, že sa prihlási menej ako 12 osôb.

Prostredníctvom tohto formuláru sa možno prihlásiť na seminár - Neformálne vzdelávanie pre gymnázium, rozvoj osobnosti a charakteru v prepojení s etickou výchovou a náboženstvom.

Údaje o záujemcovi o účasť

Pozorne skontrolujte zadanú e-mailovú adresu. Bude Vám na ňu zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak neobdržíte potvrdzujúci e-mail, skontrolujte aj Spam priečinok. Ak potvrdzujúci e-mail nedorazil, registrácia nemusela byť úspešná. V takom prípade sa pokúste registrovať znovu a v prípade pretrvávania problému nás neváhajte kontaktovať na indicia@indicia.sk.

Údaje o škole, na ktorej záujemca o účasť pôsobí

Školy, ktoré sú členom Klubu škôl Pallas Athena, majú nárok na účasť jedného učiteľa na seminári bezplatne. Ak ste týmto učiteľom/učiteľkou vy, zaškrtnite možnosť "Áno". V prípade, že nemáte dostatok informácií, kontaktujte vedenie školy.
Sem uveďte prípadné poznámky a komentáre.
Účasť na seminári je spoplatnená sumou 10€, ktorá zahŕňa náklady na seminár vrátane nápojov.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ