Skip to content

Preferenčné hlasovanie

Pomôžte nám správne zostaviť program Konferencie Učíme pre život 2018. Robíme ju pre Vás a Váš názor je pre nás dôležitý.

S čím potrebujeme pomôcť?

  1. V tejto chvíli máme v ponuke viac workshopov, než vieme reálne zaradiť do programu. Ponúkame Vám ich teraz všetky v jednom balíku. Označte tých 8, ktoré by ste radi videli v programe konferencie (ak Vás zaujme menej príspevkov, označte menej).
  2. Máme aj predbežný rozpis prijatých vystúpení v rámci jednotlivých programových blokov. Potrebujeme však správne vybrať miestnosť, do ktorej konkrétny program umiestnime. Ponúkame Vám sady 5 až 6 vystúpení. Označte v každej sade to vystúpenie, ktorého by ste sa najradšej zúčastnili.

Toto hlasovanie je iba preferenčné - pomáha nám zistiť Vaše preferencie, aby sme vedeli správne zostaviť finálnu ponuku workshopov. Nejde ešte o záväzné prihlasovanie. Preferenčné hlasovanie bude prebiehať od 12.2. a skončí vo štvrtok 22.2. Preto zbytočne neváhajte, a vyjadrite svoj názor už teraz.

Na základe Vašich preferencií zostavíme finálnu ponuku workshopov. Od 3.3.2018 12:00 do 14.3.2018 22:00 budete mať možnosť záväzne sa prihlásiť na želané workshopy. Prihlásiť sa vopred treba len na workshopy (sobota popoludní na SZŠ), na program v hoteli sa prihlasovať netreba.

Vopred Vám ďakujeme za pomoc.

Preferenčné hlasovanie bolo ukončené 22.2. o 22:22

Generálny partner:

Hlavní partneri:

       

Partneri:

        

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ