Skip to content

UPŽ 2017 – pre lektorov a hostí

Prihlasovanie cez tento formulár odporúčame len po predchádzajúcej dohode s organizátormi. Nejedná sa o verejne prístupný formulár.

Osobné údaje

Pri vyplňovaní osobných údajov, prosím, používajte diakritiku a dbajte na správnosť vyplnených údajov
Svoje meno uvádzajte aj s diakritikou.
Svoje meno uvádzajte aj s diakritikou.
Údaj je nepovinný, bude použitý len pre účely rozpisu ubytovania.
Sem uveďte názov školy (organizácie), na ktorej pôsobíte. Uveďte aj obec, v ktorej sa nachádza. Napr. ZŠ J.A. Komenského, Kolárovo.

Kontaktné údaje

Dôkladne skontrolujte, či ste zadali platnú a správnu e-mailovú adresu a či v nej nie je preklep. Na túto adresu Vám zašleme potvrdzujúci e-mail. Ak ho do 10 minút nedostanete (a nebude ani v SPAMe), Vaša prihláška zrejme neprešla. V takom prípade skúste vyplniť formulár ešte raz. Ak sa problém zopakuje, napíšte nám na konferencia@indicia.sk.
Číslo využijeme len v prípade, že by zlyhávala elektronická komunikácia alebo v nepredvídaných naliehavých situáciách súvisiacich s konferenciou. Čísla nebudú využívané na žiadne iné účely, ani poskytované ďalej tretím stranám. Číslo píšte bez medzinárodnej predvoľby +421 (pokiaľ nemáte číslo u zahraničného operátora) a bez medzier.

Informácie o škole (organizácii)

Sem uveďte údaje školy alebo organizácie, na ktorú máme vystaviť faktúru. Ak bude poplatok hradený z občianskeho združenia pri škole apod., zadajte sem údaje tohto subjektu tak, ako sa majú objaviť na faktúre. V prípade, že sa na konferenciu prihlasujete súkromne ako fyzická osoba, uveďte miesto názvu Vaše meno a následne Vaše údaje.
Vyplňte názov školy alebo organizácie tak, ako býva uvádzaný na faktúrach. (V prípade, že sa prihlasujete samostatne ako súkromná osoba, uveďte Vaše meno a priezvisko.)
PSČ zadávajte bez medzery (napr. 84104 nie 841 04).
Uveďte typ školy, na ktorej primárne pôsobíte.
Vyberte hlavnú vzdelávaciu oblasť, ktorej sa venujete.

Poplatky

Účasť na konferencii je spoplatnená základným konferenčným poplatkom. Ak máte záujem aj o stravu, resp. ubytovanie, vyberte si z uvedených možností.
Konferenčný poplatok zahŕňa účasť na odbornom programe konferencie a občerstvenie počas hlavných prestávok. Strava zahŕňa obedy a večere, vrátane slávnostnej večere v sobotu. Ubytovanie zahŕňa ubytovanie na 2 noci v 2- a 3- lôžkových izbách STANDARD a raňajky. Alebo na 2 noci v 2-lôžkových izbách PREMIUM a raňajky. Izby PREMIUM sú po rekonštrukcii (nový nábytok, postele, LED TV a vysokorýchlostný internet). Upozornenie: Izby PREMIUM s 3 lôžkami nie sú v ponuke.
Ak Vás zo školy ide na konferenciu 5 a viac, dohodnite sa, ktorí z Vás si uplatnia zľavu pre piateho účastníka. Každý piaty účastník z Vašej školy má nárok na zľavu vo výške 57€ v prípade, že poplatky za všetkých účastníkov hradí škola. Ak náhodou tieto informácie nemáte, zľavu si predbežne nevoľte, no po prihlásení nás kontaktujte mailom na konferencia@indicia.sk, aby sme spoločne našli riešenie. Zľavu Vám udelíme aj dodatočne a fakturovanú sumu v prípade potreby upravíme.
Zálohu je možné uhradiť len bankovým prevodom (s faktúrou alebo bez faktúry). Zálohu nie je možné uhradiť cez CardPay alebo TatraPay.
Poplatok, resp. zálohu, je potrebné uhradiť do 14 dní od prihlásenia. Všetky poplatky za konferenciu je potrebné uhradiť najneskôr do 28.2.2017. Ak si zvolíte zálohovú faktúru, formulár ju automaticky vystaví. V prípade, že sa Vás z jednej školy prihlási viac, môže škola uhradiť všetky zálohové faktúry naraz jedným prevodom. Prosíme ale uviesť aspoň jeden z pridelených variabilných symbolov alebo názov školy v poznámke pri zadaní prevodu, aby sme platbu vedeli identifikovať. Následne vystavíme jednu hromadnú vyúčtovaciu faktúru pre všetkých z danej školy. Pozorne si preštudujte aj Všeobecné obchodné podmienky, ktoré nájdete na www.indicia.sk/vseobecne-obchodne-podmienky.

Strava a ubytovanie

Štandardne bude ubytovanie zabezpečené v 2- a 3-lôžkových izbách. Možnosť ubytovania samostatne na izbe je obmedzená kapacitou hotela a počtom prihlásených účastníkov. Ubytovanie samostatne na izbe je spoplatnené navyše sumou 35 € celkovo za dve noci.
Ubytovanie bude zabezpečené v 2- a 3-lôžkových izbách. Sem môžete uviesť, s kým by ste si želali bývať na izbe.

Všeobecné informácie

Na konferencii dostanete brožúrku s programom a informáciami o lektoroch. V rámci nej bude aj sekcia kontaktov, aby ste neskôr v prípade záujmu mohli osloviť iných účastníkov, s ktorými ste nadhodili možnú spoluprácu, alebo ktorých chcete požiadať o radu. Ak budete súhlasiť, v brožúre uvedieme Vaše meno a priezvisko, organizáciu a kontaktný e-mail. Iné osobné údaje zverejnené nebudú.
Sem môžete napísať ďalšie poznámky alebo otázky. Prípadne nám môžete napísať aj priamo na konferencia@indicia.sk

Všeobecné obchodné podmienky účasti na podujatí

Prihlásením sa na konferenciu Učíme pre život a účasťou na nej vyjadrujete súhlas so Všeobecnými obchodnými podmienkami účasti na podujatiach organizovaných Indíciou. Odkaz na VOP môžete nájsť na podstránke venovanej konferencii Učíme pre život alebo ich nájdete priamo na http://www.indicia.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ