Skip to content

Záväzná prihláška na workshopy

Väčšina programu bude v hoteli Satel, avšak v sobotu popoludní budú workshopy v budove SZŠ. Na tieto workshopy je potrebné sa vopred prihlásiť. Na program v hoteli v piatok, sobotu dopoludnia a v nedeľu sa cez aplikáciu neprihlasuje.

Účasť na workshopoch počas konferencie Učíme pre život 2017 je podmienená vstupenkou. Na workshopy sa môžete záväzne prihlásiť cez on-line aplikáciu (modrý rámček nižšie na tejto stránke) od 2.3. 18:00 do 8.3.2017 22:00. V prípade, že sa kapacita workshopu naplní, bude stiahnutý z ponuky.

Na týchto stránkach nájdete bližšie informácie k ponúkaným workshopom:

On-line prihláška na workshopy je záväzná. Na základe nej Vám pripravíme vstupenky. Bez vstupenky nebude možné sa workshopu zúčastniť. Ak ste lektorom konkrétneho workshopu, na tento workshop sa neprihlasujte. Na ňom máte miesto zaručené.

Účasť na workshopoch nie je povinná. Ak chcete sobotňajšie popoludnie venovať rokovaniam s kolegami či oddychu, na workshopy sa zbytočne neprihlasujte. Kapacita workshopov je obmedzená, prihláste sa len na ten workshop, ktorého sa skutočne plánujete zúčastniť. Ak Vás napr. zaujmú len 2 workshopy, prihláste sa len na tieto 2. Ak sa na nejaký workshop prihlásite a nezúčastníte sa ho, miesto ostane zbytočne prázdne. Spoliehame sa preto na Vašu serióznosť a zmysel pre fair-play. Veríme, že v komunite usilujúcej o zlepšenie systému vzdelávania na Slovensku sú len slušní a rozumní ľudia.

(pre vstup do aplikácie na výber workshopov kliknite na tento rámček)

Ak máte s prihláškou problém, pozrite si najčastejšie problémy pri prihlasovaní, a až následne nás kontaktujte konferencia@indicia.sk alebo 0948 895 170.

Generálny partner:

Partneri:

asc agenda                                    a ERASMUS PLUS TEACHERS

Mediálny partner:

  

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • Pozvánka na Konferenciu Hejného metódy v Bratislave 2018
  • UČÍME PRE ŽIVOT 2016_Silvie PÝCHOVÁ: Města vzdělávání- jiný typ investice
  • UČÍME PRE ŽIVOT 2016_Beata TÓTHOVÁ

Archív správ