Skip to content

Záväzná prihláška na workshopy

Väčšina programu bude v hoteli Satel, avšak v sobotu popoludní budú workshopy v budove SZŠ. Na tieto workshopy je potrebné sa vopred prihlásiť. Na program v hoteli v piatok, sobotu dopoludnia a v nedeľu sa cez aplikáciu neprihlasuje.

Účasť na workshopoch počas Konferencie Učíme pre život 2018 je podmienená vstupenkou. Na workshopy sa môžete záväzne prihlásiť cez on-line aplikáciu (modrý rámček nižšie na tejto stránke) od 3.3. 12:00 do 14.3.2018 22:00. V prípade, že sa kapacita workshopu naplní, bude stiahnutý z ponuky.

Na týchto stránkach nájdete bližšie informácie k ponúkaným workshopom:

On-line prihláška na workshopy je záväzná. Na základe nej Vám pripravíme vstupenky. Bez vstupenky nebude možné sa workshopu zúčastniť. Ak ste lektorom konkrétneho workshopu, na tento workshop sa neprihlasujte. Na ňom máte miesto zaručené.

Účasť na workshopoch nie je povinná. Ak chcete sobotňajšie popoludnie venovať rokovaniam s kolegami, či oddychu, na workshopy sa zbytočne neprihlasujte. Kapacita workshopov je obmedzená, prihláste sa len na ten workshop, ktorého sa skutočne plánujete zúčastniť. Ak Vás napr. zaujmú len 2 workshopy, prihláste sa len na tieto 2. Ak sa na nejaký workshop prihlásite a nezúčastníte sa ho, miesto ostane zbytočne prázdne. Spoliehame sa preto na Vašu serióznosť a zmysel pre fair-play. Veríme, že v komunite usilujúcej o zlepšenie systému vzdelávania na Slovensku sú len slušní a rozumní ľudia.

(pre vstup do aplikácie na výber workshopov kliknite na tento rámček)

Ak pri prihlasovaní narazíte na komplikáciu, pozrite si najčastejšie problémy pri prihlasovaní. Ak ani tam radu nenájdete, kontaktujte nás na konferencia@indicia.sk.

Generálny partner:

Hlavní partneri:

    

Partneri:

        

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ