Skip to content

Záverečná dokumentácia projektového týždňa

Záverečná dokumentácia projektu

Projektové týždne o bezpečnosti na internete boli realizované na rôznych školách po celom Slovensku. Na to, aby projekty bolo možné vyhodnotiť v rámci súťaže o najlepší projektový týždeň, je potrebné ich pútavo a výstižne zdokumentovať a tieto informácie poskytnúť hodnotiacej komisii.  Termín na odovzdávanie záverečnej dokumentácie vypršal 19. novembra 2012.

Časť informácií sa vypĺňala prostredníctvom on-line formulára na tejto stránke.  Jeho vypĺňanie mohlo byť jednou z projektových aktivít.   Znenie formulára si môžete stiahnuť vo formáte .pdf.

Zároveň bolo potrebné objemnejšie dáta zaslať na nosiči DVD poštou na adresu Indícia, n.o., Karloveská 32, 841 04 Bratislava.  Obsah DVD nie je predpísaný, no mal by obsahovať dokumentačný materiál a projektové výstupy, na základe ktorých si hodnotiaca komisia bude vedieť vytvoriť obraz o realizovanom projekte (napr. fotografie, videozáznamy a pod.).  K projektu nie je potrebné zasielať žiadnu papierovú dokumentáciu.

Všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili, ďakujeme.  Momentálne prebieha sumarizácia dodaných materiálov a začína ich hodnotenie komisiou.

Indícia na Facebooku

Sledujte nás aj na Twittri @indiciaSK

Najčítanejšie články

RSS kanál článkov

Najnovšie videá

  • UPŽ 2018 Peter Halák - Záver konferencie
  • UPŽ 2018 Ivan Kalaš - Komenského recept na domácu paštétu, čiže Programovanie po novom
  • UPŽ 2018 Iveta Radičová - Moderný sociálny konflikt a jeho dôsledky

Archív správ