Kurz Hejného metódy pre 1. stupeň ZŠ pre mierne pokročilých III - Bratislava - 11/2018

Kurz Hejného metódy pre 1. stupeň ZŠ pre mierne pokročilých III - Bratislava - 11/2018

Bratislave sa bude 8-hodinový Kurz Hejného vyučovacej metódy pre 1. stupeň ZŠ pre mierne pokročilých III konať 16. novembra 2018. Prihlasovací formulár nájdete nižšie na tejto stránke. Prijaté prihlášky budeme považovať za záväzné.

Termín: 16. november 2018 (9:00 – 16:45)
Miesto: Bratislava (Indícia, n.o., Rovniankova 15, Bratislava – Petržalka)
Lektori: Radka Haláková
Prihlasovanie: do 7.11.2018 (alebo do naplnenia kapacity) 

Poplatok a spôsob úhrady:

  • 50 € (zahŕňa odborný program, kávové občerstvenie)
  • poplatok je potrebné uhradiť do 14 dní od prihlásenia (najneskôr však 7.11.2018)
  • poplatok možno uhradiť bankovým prevodom, na faktúru, cez TatraPay alebo CardPay (úhrada v hotovosti nie je možná)
  • každý účastník školenia získa zľavový kód na nákup pomôcok cez eshop.ucmeradi.sk (bude zaslaný mailom 2 týždne po školení)

Program školenia:

  • piatok od 9:00 do 16:45
  • kurz je určený učiteľom 1. stupňa ZŠ, ktorí už absolvovali niekoľko školení, majú vlastné skúsenosti s vyučovaním Hejného metódy a poznajú základné prostredia pre 1. stupeň ZŠ
  • program je zameraný na hlbšie spoznanie základného prostredia Stavby z kociek
  • počas kurzu spoznajú účastníci prierezové prostredie rovníc, ktoré je ukryté vo viacerých prostrediach, budú sa venovať analýze žiackych riešení a ich hodnoteniu
  • je vhodné priniesť žiacke riešenia z vlastnej praxe.
  • podrobný rozpis programu dostanú prihlásení účastníci e-mailom zhruba týždeň pred podujatím

Pred prihlásením a účasťou Vás chceme upozorniť, že počas podujatia môže byť prítomný fotograf a fotograficky zaznamenávať jeho priebeh. Takto získané fotografie budú podľa VOP môcť byť použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami Indície.

Na Vaše otázky radi odpovieme cez skolenia@indicia.sk

UPOZORNENIE:

Prihláška je platná až vtedy, keď Vám do mailu príde potvrdenie o jej prijatí (systém ho zasiela automaticky do niekoľkých minút po odoslaní formulára). Ak takéto potvrdenie nedostanete, alebo sa Vám nedarí vyplniť formulár, kontaktujte nás čo najskôr na skolenia@indicia.sk, aby sme mohli situáciu riešiť.

Pred vyplnením prihlášky si dôkladne premyslite spôsob úhrady a to, či budete potrebovať k tejto úhrade doklad. Odporúčame túto tému vopred skonzultovať s Vašou školou, ideálne s ekonómom alebo tajomníkom školy. Ak budete žiadať o vystavenie faktúry, vopred si pripravte potrebné fakturačné údaje, vrátane čísiel IČO a DIČ (ak tieto údaje ešte nemáte uložené vo svojom používateľskom konte). Formulár vystavuje zálohovú faktúru automaticky, na základe Vami zadaných údajov. Požiadavky zadané v rámci poznámky formulár nedokáže automaticky spracovať.