Kurz Hejného metódy pre 2. stupeň ZŠ pre mierne pokročilých - Martin - 5/2019

Kurz Hejného metódy pre 2. stupeň ZŠ pre mierne pokročilých - Martin - 5/2019

V Martine sa bude 8-hodinový Kurz Hejného vyučovacej metódy pre 2. stupeň ZŠ pre mierne pokročilých konať 3.  mája 2019. Prihlasovací formulár nájdete nižšie na tejto stránke. Prijaté prihlášky budeme považovať za záväzné.

Termín: 3. máj 2019 (9:30 – 17:15)
Miesto: Martin (Evanjelická spojená škola, M. R. Štefánika 19, 036 01 Martin)
Lektori: Dagmar Môťovská, Miroslava Konrádová
Prihlasovanie: do 25.4.2019 (alebo do naplnenia kapacity) 

Poplatok a spôsob úhrady:

  • 50 € (zahŕňa odborný program, kávové občerstvenie)
  • poplatok je potrebné uhradiť do 14 dní od prihlásenia (najneskôr však do 25.4.2019)
  • poplatok možno uhradiť bankovým prevodom, na faktúru, cez TatraPay alebo CardPay (úhrada v hotovosti nie je možná)
  • každý účastník školenia získa zľavový kód na nákup pomôcok cez eshop.ucmeradi.sk (bude zaslaný mailom 2 týždne po školení)

Program školenia:

  • piatok od 9:30 do 17:15
  • kurz je určený učiteľom 2. stupňa ZŠ, ktorí už absolvovali základný kurz Hejného metódy, majú vlastné skúsenosti s vyučovaním touto metódou a poznajú základné matematické prostredia
  • v rámci programu sa budete venovať prostrediu Váhy a Mince a preskúmate potenciál prostredia Rodina
  • počas kurzu sa pozriete bližšie na kombinatoriku a analýzu žiackych riešení
  • podrobný rozpis programu dostanú prihlásení účastníci e-mailom zhruba týždeň pred podujatím

Pred prihlásením a účasťou Vás chceme upozorniť, že počas podujatia môže byť prítomný fotograf a fotograficky zaznamenávať jeho priebeh. Takto získané fotografie budú podľa VOP môcť byť použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami Indície.

Na Vaše otázky radi odpovieme cez hm@indicia.sk

UPOZORNENIE:

Prihláška je platná až vtedy, keď Vám do mailu príde potvrdenie o jej prijatí (systém ho zasiela automaticky do niekoľkých minút po odoslaní formulára). Ak takéto potvrdenie nedostanete, alebo sa Vám nedarí vyplniť formulár, kontaktujte nás čo najskôr na hm@indicia.sk, aby sme mohli situáciu riešiť.

Pred vyplnením prihlášky si dôkladne premyslite spôsob úhrady a to, či budete potrebovať k tejto úhrade doklad. Odporúčame túto tému vopred skonzultovať s Vašou školou, ideálne s ekonómom alebo tajomníkom školy. Ak budete žiadať o vystavenie faktúry, vopred si pripravte potrebné fakturačné údaje, vrátane čísiel IČO a DIČ (ak tieto údaje ešte nemáte uložené vo svojom používateľskom konte). Formulár vystavuje zálohovú faktúru automaticky, na základe Vami zadaných údajov. Požiadavky zadané v rámci poznámky formulár nedokáže automaticky spracovať.