Kurz Hejného metódy zameraný na domáce vzdelávanie (mierne pokročilí) - Martin - 1/2019

Kurz Hejného metódy zameraný na domáce vzdelávanie (mierne pokročilí) - Martin - 1/2019

V Martine sa bude 8-hodinový Kurz Hejného metódy zameraný na domáce vzdelávanie pre mierne pokročilých konať 21. januára 2019. Prihlasovací formulár nájdete nižšie na tejto stránke. Prijaté prihlášky budeme považovať za záväzné.

Termín: 21. január 2019
Miesto: Martin (Penzión Čierna Pani, Kuzmányho 519/24, 036 01 Martin)
Lektori: Dagmar Môťovská, Dana Tačovská
Prihlasovanie: do 10.1.2019 (alebo do naplnenia kapacity) 

Poplatok a spôsob úhrady:

  • 50 € (zahŕňa odborný program, kávové občerstvenie)
  • poplatok je potrebné uhradiť do 14 dní od prihlásenia (najneskôr však 10.1.2019)
  • poplatok možno uhradiť bankovým prevodom, na faktúru, cez TatraPay alebo CardPay (úhrada v hotovosti nie je možná)
  • každý účastník školenia získa zľavový kód na nákup pomôcok cez eshop.ucmeradi.sk (bude zaslaný mailom 2 týždne po školení)

Program školenia:

  • pondelok od 8:30 do 16:15
  • etapy poznávacieho procesu, didaktický potenciál prostredí Dedo Lesoň, Stavby z kociek, ukážky práce s vláčikmi a goedoskami
  • podrobný rozpis programu dostanú prihlásení účastníci e-mailom zhruba týždeň pred podujatím

Pred prihlásením a účasťou Vás chceme upozorniť, že počas podujatia môže byť prítomný fotograf a fotograficky zaznamenávať jeho priebeh. Takto získané fotografie budú podľa VOP môcť byť použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami Indície.

Na Vaše otázky radi odpovieme cez skolenia@indicia.sk

UPOZORNENIE:

Prihláška je platná až vtedy, keď Vám do mailu príde potvrdenie o jej prijatí (systém ho zasiela automaticky do niekoľkých minút po odoslaní formulára). Ak takéto potvrdenie nedostanete, alebo sa Vám nedarí vyplniť formulár, kontaktujte nás čo najskôr na skolenia@indicia.sk, aby sme mohli situáciu riešiť.

Pred vyplnením prihlášky si dôkladne premyslite spôsob úhrady a to, či budete potrebovať k tejto úhrade doklad. Odporúčame túto tému vopred skonzultovať s Vašou školou, ideálne s ekonómom alebo tajomníkom školy. Ak budete žiadať o vystavenie faktúry, vopred si pripravte potrebné fakturačné údaje, vrátane čísiel IČO a DIČ (ak tieto údaje ešte nemáte uložené vo svojom používateľskom konte). Formulár vystavuje zálohovú faktúru automaticky, na základe Vami zadaných údajov. Požiadavky zadané v rámci poznámky formulár nedokáže automaticky spracovať.